Styleman w telewizji

Styleman w telewizji

 

Jak wygląda moje codzienne życie, praca nad blogiem, mediami społecznościowymi i całą resztą? O to zapytała mnie niedawno telewizja Polsat. Specjalnie na potrzeby programu o tzw. „silver influencerach” (influencerach 50+) zaprosiłem kamery za kulisy sesji zdjęciowej, jaką zazwyczaj przygotowuję na bloga.

 

 

Silver influencerzy to ciągle bardzo niedoceniana, ale jednocześnie dynamicznie rozwijająca się grupa twórców mediów społecznościowych. Instragram, Facebook oraz blogi zdominowane są przez ludzi młodych, piszących i kreujących treści dla swoich rówieśników. Starszy odbiorca, coraz bardziej świadomy swoich potrzeb i możliwości, jakie daje internet, stoi przed relatywnie małym polem wyboru w temacie modowych i lifestylowych inspiracji. Mój blog oraz social media (Instargam oraz Facebook) są wyjściem na przeciw oczekiwaniom mężczyzn, którzy mimo siwizny na włosach niezmiennie żyją pełną piersią. Na to nigdy nie jest za późno.

Materiał wyemitowała telewizja Polsat, a niebawem będziecie mogli obejrzeć go online za pośrednictwem platformy IPLA – na razie kulisy sesji.

 

 

Styleman w telewizji

Styleman w telewizji

Styleman w telewizji

Styleman w telewizji

Infinity Q50

Infinity Q60

 

Kurtka – Baldessarini

Kaszkiet – Stetson

Okulary i zegarek – Montblanc

Marynarka – Brooks Brothers

Muszka – Tiestore.pl

Samochód – Infinity Q60

Zdjecia – Izabela Bartman

Leave a Reply