Orkisz – wódka inna niż wszystkie
Orkisz – wódka inna niż wszystkie

W czasach średniowiecza spożywali go rycerze , dzisiaj przechodzi on prawdziwy renesans. Jest jednym z najbardziej cenionych surowców na świecie. Uprawia się go też w Polsce w nielicznych gospodarstwach ekologicznych. Z jego ziaren, w procesie powolnej destylacji, powstają niewielkie ilości wódki Orkisz. Tym, co czyni ją wyjątkową jest definitywnie smak. Łagodny, kremowy i subtelny. Charakteryzujący się lekkim, niezbyt długim ,,finishem”. 

Wódka Orkisz to alternatywa dla współczesnych gentlemanów, którzy potrafią docenić walory smakowe i spojrzeć na ten produkt inaczej niż na zwykłą „czystą”. Tu nie chodzi tylko o picie. Liczą się wrażenia płynące ze świeżego, delikatnego smaku, z wyraźną nutą pieprzu na podniebieniu. 

O wyjątkowości marki Orkisz świadczy nie tylko jej wnętrze, lecz także butelka, która utkana jest symboliką odwołującą się do epoki średniowiecza. Widnieją na niej trzy złote, nadrukowane piktogramy. Korona to synonim władzy i potęgi królewskiej, kłos to nawiązanie do surowca, z którego powstaje ten luksusowy trunek, natomiast góry symbolizują szlachetne miejsce pochodzenia wyjątkowego zboża.

Na zdrowie!

 

Orkisz – wódka inna niż wszystkie

Orkisz – wódka inna niż wszystkie

Post powstał przy współpracy z marką Orkisz.

      www.pijodpowiedzialnie.pl

 

Smoking i koszula: Emanuel Berg

Buty: Shoepassion

Okulary i zegarek: Montblanc

Leave a Reply