https://bit.ly/2pkiQbP

Znasz takie sytuacje, w których brakuje Ci dodatkowych godzin w dobie? Masz zaplanowany cały dzień. Spotkanie po spotkaniu. Każde 10 minut jest na wagę złota. 

Chcesz zrealizować cały plan nie idąc na żadne ustępstwa. 

Tak właśnie żyjemy, szybko i intensywnie. Nie lubimy się ograniczać. Dążymy do perfekcji w każdym calu. Przede wszystkim jednak nie rezygnujemy z siebie i ze swoich przyjemności. 

Poranne biegi? Ciach! 

Przymiarka nowego garnituru? Ciach!

Kawa z kontrahentem? Ciach

Niezliczone ilości przeprowadzonych rozmów? Ciach!

Zapełniona skrzynka mailowa? Dobra, to kłopot 😉

Wizyta u barbera? No fajnie, tylko kiedy? 

Zgrzyt, znonk, error. Nazywaj to jak chcesz. Zabraknie Ci czasu. I co dalej? 

Życie trzeba sobie ułatwiać. Brzmi banalnie? Wyobraź sobie jednak takie urządzenie, które jest tak multi, że już bardziej być nie może. Wszystko w jednym. Golarka z ostrzami grafitowymi, dzięki której będziesz mieć idealną skórę wokół zarostu. Precyzyjny trymer TST  usuwający najmniejsze włosy. Brak dyndających kabli, bo urządzenie jest bezprzewodowe. Wskaźnik LED 2-stopniowy informujący o wyczerpującej się baterii – nie chcesz przecież mieć przymusowej przerwy. A, zaraz! Nie masz na nią przecież czasu! Chyba, że lubisz się spieszyć powoli – urządzenie ma 90 minutowy czas pracy. Jeśli jednak czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, możesz korzystać z urządzenia pod prysznicem, ponieważ jest ono w 100% wodoodporne. Niezłe, co? Teraz pewnie chcesz poznać nazwę tego  kompleksowego urządzenia do stylizacji. To Multigroomer Graphite G5 Remington . Precyzyjna pielęgnacja i niekończąca się ilość narzędzi do stylizacji, dzięki którym zdefiniujesz linię brody, zadbasz o zarost i może przytniesz bakobrody? No to Ciach Panowie! 

Leave a Reply