Niektóre samochody uruchamiają zmysły kierowcy, jeszcze zanim uruchomi się silnik.

Istnieje w słowniku każdego konesera piękna, kilka słów, które przywołują na myśl przyjemne uczucie luksusu. Nie sposób do grupy takich nazw nie zaliczyć McLarena. Przeszło 30 lat motoryzacyjnej tradycji i tyle samo lat zachwytu nad kolejnymi projektami marki.

 

W maju miałem przyjemność uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu na mapie ekskluzywnej historii firmy McLaren Automotive, jakim było oficjalne otwarcie salonu McLaren Warszawa. Sam showroom robi ogromne wrażenie – eleganckie wnętrze nie zawodzi oczekiwań tych, którzy wiedzą po co się w tym miejscu znaleźli, ale to jednak tylko anturaż głównej atrakcji wizyty w salonie. Premierowy pokaz McLarena GT – genialnej interpretacji Grand Tourera nowej generacji. Model ten określiłbym wizytówką marki na miarę czasu. Bezkompromisowa perfekcja w połączeniu elegancji, designu i jakości z osiągami godnymi sportowych supersamochodów. Duch Speedtaila zamknięty w jeszcze bardziej dopracowanej oprawie luksusowego pojazdu.

Zupełnie nowy segment klientów dołączy teraz do ekskluzywnej rodziny miłośników marki McLaren Automotive – za sprawą przełomowego Grand Tourera, ale i nowego salonu w sercu Warszawy. Cieszę się, że miałem tę przyjemność, jako jeden z pierwszych, odwiedzić to miejsce oraz zasiąść za kierownicą McLarena GT. Rzeczywiście, sam Producent mówi, że model ten wyjątkowo angażuje zmysły kierującego. Ja przekonałem się, że niektóre samochody uruchamiają zmysły kierowcy, jeszcze zanim uruchomi się silnik.

To fantastyczne uczucie, kiedy smak i design spotyka się z technologią na najwyższym poziomie, a ja mogłem w tym spotkaniu uczestniczyć.

 

Marynarka –  Pitti Style

Spodnie – Zaremba Bespoke

Buty – Brooks Brothers

Zegarek – Cvstos Geneve

Okulary – Mont Blanc

Zdjecia – Lukasz Doskocz

Salon McLaren  Warszawa

Leave a Reply