VIP Line at Warsaw Chopin Airport

VIP Line at Warsaw Chopin Airport

Czy można dobrze się czuć na dużym lotnisku w okresie szczytu wakacyjnego albo przy okazji kolejne podróży businessowej? Oczywiście, że tak. Podczas jednej z moich ostatnich podróży miałem niewątpliwą przyjemność skorzystać na lotnisku Chopina ze strefy VIP Line.

 

Czym jest VIP Line? – to specjalna, oferowana najbardziej wymagającym pasażerom sekcja lotniska Okęcie, z dedykowanym podjazdem, dyskretną kontrolą bagażową, odprawą oraz zestawem luksusowych udogodnień, na czele z restauracyjnym bufetem, selekcjonowanymi alkoholami, dobrą kawą (espresso macchiato, półtorej łyżeczki brązowego cukru) i komfortem godnym luksusowego hotelu.

 

VIP Line at Warsaw Chopin Airport

VIP Line at Warsaw Chopin Airport

VIP Line at Warsaw Chopin Airport

VIP Line at Warsaw Chopin Airport

Ja w salonie VIP Line rzeczywiście poczułem się jak prawdziwy VIP – prze duże „V”. Już na dzień dobry, zaraz po wjeździe na oddzielny parking (z możliwością zostawienia samochodu na czas podróży) w drzwiach przywitała mnie przesympatyczna stewardesa, która opiekowała się mną przez cały czas pobytu. Cały proces odprawy (niezależnie od destynacji lotu), która z reguły dla każdego jest nerwowa i męcząca, zajął raptem chwilę. Czekając na dostarczenie mnie luksusową limuzyna pod drzwi samolotu miałem okazje wypić dobra kawę i zdecydowanie zrelaksować się przed lotem.

Podróżować w takich warunkach to czysta przyjemność.

 

Marynarka – bespoke

Spodnie – Zaremba

Buty – Prada

Zegarek – Girard-Perregaux 1966 ww.tc 

Akcesoria – Louis Vuitton

Lokalizacja – VIP Line na Lotnisku Chopina

Zdjęcia – Izabela Bartman BARTMAN STUDIOS

 

Leave a Reply