The Distinguished Gentleman’s Ride po raz siódmy wyjedzie na ulice 650 miast w weekend 29-30 września. Tysiące elegancko ubranych motocyklistów i motocyklistek (94,000 w zeszłym roku) odpali silniki swoich jednośladów w jednym, szczytnym celu – wsparciu profilaktyki leczenia raka oraz zapobiegania fali samobójstw wśród mężczyzn.. A tak wyglądało od kulis kręcenie filmu promującego DGR 2018 w Warszawie. Film znajdziecie TUTAJ.

 

Backstage - Distinguished Gentleman's Ride 2018 Warsaw

Backstage – Distinguished Gentleman’s Ride 2018 Warsaw

 

To kolejny rok kiedy jestem współorganizatorem The Distinguished Gentleman’s Ride (w Warszawie) –  wydarzenia, które swym zasięgiem obejmuje cały świat. W każdym większym mieście w ostatni wrześniowy weekendu spotykają się elegancko ubrani, wystylizowani mężczyźni oraz kobiety (które czynnie wspomagają nas w tej akcji) na swych pięknych motocyklach, aby wspólnie pokazać jedność w walce z chorobami współczesnej cywilizacji: rakiem prostaty oraz fala samobójstw wśród mężczyzn.

 

Backstage - Distinguished Gentleman's Ride 2018 Warsaw

Backstage – Distinguished Gentleman’s Ride 2018 Warsaw

 

Co roku dzięki tej inicjatywie na konto Fundacji Movember trafiają miliony dolarów (w 2017 było to prawie 5.000.000$), które później przeznaczane są na statutowe cele charytatywne. Warszawska edycja DGR (oraz pozostałe edycje polskie) to również świetna okazja promowania naszego kraju, pokazywania jak bardzo się zmienia. Widzimy się 29 września!

 

Samolot – Gulfstream G280

Samochód – Rolls Royce Ghost – Rolls Royce Motor Cars Warszawa

Marynarka, spodnie, koszula, buty – Brooks Brothers

Zegarek, okulary – Montblanc

Torba – Louis Vuitton

Zdjęcia – Marcin Klaban

 

Leave a Reply